Kontbud

Aktualności

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

W wyniku zamówienia publicznego  w trybie przetargu nieograniczonego Miasto Bydgoszcz zleciło firmie KONTBUD Sp. z o. o. wykonanie prac związanych z termomodernizacją Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy wraz z rozbudową o budynek warsztatowy.

Zakończenie prac planowane jest na koniec lipca 2020 r.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz zleciło firmie KONTBUD Sp. z o. o. adaptację pomieszczenia dydaktycznego nr 26 (II piętro) w budynku Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Plac Kościeleckich 8 w Bydgoszczy.

Prace planowane są do połowy lutego 2019 r.

Zespół Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy

Na zlecenie Miasta Bydgoszczy firma KONTBUD Sp. z o. o. przeprowadza remont zespołów pomieszczeń wraz z wymianą instalacji w budynku Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 usytuowanego przy ul. Św. Trójcy 37 w Bydgoszczy.

Prace powinny zakończyć się z początkiem lipca 2019 r.

Młyny Rothera w Bydgoszczy

Firma KONTBUD Sp. z o. o. w ramach zadania inwetsycyjnego pn. "Rozbudowa i przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania Młynów Rothera na Wyspie Młyńskiej W Bydgoszczy wykonuje roboty budowlano-konserwatorskie dla budynku Młyna Rothera, Spichrza Mącznego, Spichrza Zbożowego i Łazienek.

Zakończenie prac przewidziane jest na koniec października 2019 r.

Pracownia Angiograficzna Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 w Bydgoszczy

W wyniku zamówienia publicznego  w trybie przetargu nieograniczonego Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
zlecił firmie KONTBUD Sp. z o. o. wykonanie remontu Pracowni Angiograficznej.

Remont powinien zakończyć się pod koniec października 2018 r.

Kontbud © 2023
Pozycjonowanie Bydgoszcz