Kontbud

Aktualności

Wspólnota Mieszkaniowa Marcinkowskiego 18

Firma KONTBUD Sp. z o. o. wykonuje remont elewacji wraz z wymianą okien piwnicznych budynku przy ul. Karola Marcinkowskiego 18
w Bydgoszczy.
Prace przewidziane są do końca maja 2017 r.

Spichrz Zbożowy w Bydgoszczy

W ramach zadania pn. Rewitalizacja Młynów Rothera na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, firma KONTBUD Sp. z o. o. wykonuje roboty budowlano-konserwatorskie w budynku Spichrza Zbożowego.

Osiedle HORYZONT

Budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Szpitalnej w Bydgoszczy firma KONTBUD Sp. z o. o. realizuje na rzecz Arkada Invest.

Termin zakończenia prac planowany jest na grudzień 2018 r.

Budynek F-11 przy ul. Filtrowej w Bydgoszczy

Na zlecenie Samodzielnej Inicjatywy Mieszkaniowej SIM Sp. z o. o., przystąpiliśmy do budowy budynku wielorodzinnego F-11 przy ul. Filtrowej w Bydgoszczy.

Budowa przewidziana jest do końca września 2017 r.

Zakontek

Zapraszamy do odwiedzenia naszego osiedla ZAKONTEK w miejscowości Zielonka-Przyłęki.  Gotowe są już pierwsze budynki i urządziliśmy także pierwsze mieszkania, aby pokazać możliwości aranżacji wnętrz.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty w godz. 10.00 -14.00

Pod lasem, w spokojnej i cichej okolicy powstaje kompleks budynków wielorodzinnych i domów bliźniaczych. Każde mieszkanie wyposażone będzie w garaż i ogródek, wykończone w stanie deweloperskim. Osiedle będzie zawierać pełną instalację mediów i kanalizację.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę poświęconą naszej nowej inwestycji: www.zakontek.kontbud.com

Kontbud © 2020
Pozycjonowanie Bydgoszcz